AKTUALITY

Vážení klienti, díky nastalé situaci ohledně pandemie a vyhlášeného nouzového stavu jsou zrušeny a odloženy všechny kurzy a tréninky na dobu neurčitou. O případných termínech vás budeme informovat. Všem přejeme pevné zdraví a těšíme se na další shledání. 

Základní střelecký kurz pro SZŠ Hranice

Na základě požadavku 💡Střední zdravotnické školy Hranice - obor Záchranářství a ochrana obyvatel vznikl nový koncept výcviku "Základní střelecký výcvik". V tomto čtyřhodinovém bloku se studenti 4. ročníku naučili striktní bezpečnou manipulaci se zbraní, její bezpečné vybití, rozborku a sborku pistole. Tyto úkony tvoří 80 % zkoušky odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu. Osvojené dovednosti si studenti nakonec vyzkoušeli na střelnici, kde si vystřelili z pistolí (Glock 19x, CZ 75), útočné pušky AK47 a brokovnice Remington 870.
Těšíme se na další pokračování naší spolupráce.📖

Zážitková střelba

Nový klient chtěl udělat překvapení přítelkyni, tak ji vzal s námi na střelnici. Vybrali si balíček krátkých zbraní. Na programu bylo seznámení se zbraněmi, bezpečná manipulace a samotná střelba. Oba si střelbu užili a říkali, že se ještě vrátí. :)

Oprávněné použití zbraně při nutné obraně - PUBLIC DEFENSE

Kurz Public defense 25.1.

V sobotu 25. ledna 2020 se konala první část výcviku Oprávněného použití zbraně při nutné obraně. Tato část výcviku je nazvána Obranné situace na veřejných prostranstvích (Public defense) - jedná se o simulaci situací, které mohou nastat kdekoliv ve veřejných prostorách a mohou potkat kohokoliv z nás. Obsahem výcviku byla teorie i praxe z oblasti nutné obrany. Sešla se nám odvážná a učenlivá skupina, která si, doufáme, odnesla spoustu zážitků užitečných do života.

❗Tímto děkujeme všem zúčastněným a přikládáme recenzi, která nás velmi potěšila: "Popravdě moc nepíšu recenze, ale v tomto případě si to nemůžu odpustit. Všem velice doporučuji tento trénink, kdyby bylo na mě tak by tento trénink měl absolvovat každý držitel ZP skupiny "E". Neuvěřitelná zkušenost, tímto děkuji všem instruktorům za ochotu, trpělivost a předání tak moc důležitých zkušeností z praxe. Těším se na další tréninky na které rozhodně vezmu i moji manželku, která je také držitelkou ZP." 🔫🔪

❗Další část výcviku se koná 29. února 2020. Tentokrát se jedná o Obranné situace v obydlí (Home defense). Na výcviku zbývá pár míst, proto se hlaste buď zde u příspěvku, nebo na uvedené kontakty. Zapiště si datum a pamatujte: "Kdo je připraven, není překvapen". Chraňme si své obydlí!!🔑🏠